Skip to content

Salon Sukien Ślubnych NOVIA Najpiękniejsze chwile

Zapraszamy Cię do naszego butiku na parterze kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie, gdzie od początku do końca zaopiekujemy się Tobą i osobami Ci towarzyszącymi. Nasz zespół oprowadzi Cię po asortymencie oraz pomoże wybrać modele odpowiadające Twoim preferencjom oraz figurze. Jeśli nie wiesz jeszcze czego szukasz- daj się zaskoczyć naszymi propozycjami.
 
Zakup wymarzonej sukni ślubnej to nasz wspólnie spędzony czas poszukiwań oraz późniejszych przymiarek- spotkań, podczas których będziemy pracować nad dopasowaniem Twojej jedynej, wymarzonej sukni. W naszą pracę wkładamy wiele serca i wysiłku. Tak jak Ty i Twoi najbliżsi chcemy byś wyglądała w dniu swojego ślubu najpiękniej.
 
 
Salon Ślubny Novia (hiszp.- panna młoda, narzeczona) to rodzinna firma, której początki sięgają 1991 roku.
Od 30 lat starannie zaopatrujemy nasz salon w wybrane przez nas modele sukien ślubnych oraz dodatków. Wierzymy, że Twoja kreacja powinna odzwierciedlać Twój styl i osobowość, dlatego w naszej kolekcji znajdują miejsce zarówno delikatne klasyczne kroje, jak i te nowoczesne, przebojowe, zaskakujące.
 
Zapraszamy! Prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu spotkania.
 
Zdjęcia: Ella Estrella Photography
 

 

Jak przygotować się do wizyty w salonie?

Termin spotkania – Konieczne jest wcześniejsze telefoniczne umówienie spotkania w dogodnym dla Ciebie terminie. Umawiając spotkanie masz pewność, że w momencie przybycia do salonu będzie na Ciebie czekała zarezerwowana przymierzalnia oraz konsultantka. Jeżeli chcesz aby Twoja wizyta odbyła się w sobotę, umów się z nami minimum tydzień/dwa tygodnie wcześniej. Soboty oraz godziny popołudniowe to terminy, w których odwiedza nas najwięcej klientek. Bardzo prosimy o punktualne przybycie. Spóźnienie może oznaczać krótszy czas mierzenia. Prosimy o kontakt jeśli w umówionym terminie nie możesz pojawić się na spotkaniu. 

Czas mierzenia– Standardowo spotkanie trwa 50 minut. Jeżeli masz pilny termin ślubu (mniej niż 4 miesiące) spytaj telefonicznie o możliwość rezerwacji dodatkowej godziny. 

Zaplanuj budżet– Ceny sukien w naszym salonie zamykają się w przedziale od 3200 do 7000 zł. Ważne jest aby wykorzystać Twój czas mierzenia na suknie w odpowiadającym Twoim planom budżecie. Wskazówka: jeżeli egzemplarz z salonu odpowiada Tobie kolorem i rozmiarem spytaj nas o możliwość jego zakupu “z wieszaka” po obniżonej cenie. W ofercie posiadamy również modele wyprzedażowe w cenie 600- 3000 zł. Są to pojedyncze egzemplarze z poprzednich kolekcji. 

Osoby towarzyszące– Zaproś na mierzenie jedną lub dwie bliskie Ci osoby- rodziców, narzeczonego czy przyjaciółkę/przyjaciela. Ważne by towarzyszyła Ci osoba, która chce razem z Tobą zrealizować Twoją wizję siebie jako panny młodej. Zbyt duża ilość osób towarzyszących wiąże się z mnogością często bardzo różnych opinii i gustów. 

Decyzja– Zalecamy by na zakup sukni decydować się ok. 6-7 miesięcy przed ślubem. Jeżeli nie masz tyle czasu nie martw się- w naszym salonie posiadamy również suknie producentów, u których obowiązują krótsze terminy realizacji. Możliwy jest także zakup modelu ekspozycyjnego z salonu. 

Podpisanie umowy– W momencie podjęcia przez Ciebie decyzji o wyborze sukni ślubnej podpisujemy umowę zakupu. Przy jej podpisaniu  obowiązuje zaliczka w wysokości 50% wartości umowy. Pozostałą kwotę należy uregulować do dnia pierwszej przymiarki. Cena sukni zawiera niezbędne poprawki krawieckie służące dopasowaniu sukni w rozmiarze oraz na długość. 

W przypadku zakupu sukni z salonu obowiązuje wpłata całości kwoty a suknię należy zabrać do czasu przymiarek. W przypadku sukni z wyprzedaży dopasowanie jest dodatkowo płatne po przeróbkach.  

  • Zdjęcia są dozwolone! 🙂
  • Uprzejmie prosimy o niespożywanie przekąsek oraz gorących napojów w salonie.